Gendex Express

Rychle-vyvolání již za 5 sekund!

Express nastavuje standard v rychlosti zobrazování.
Celý proces od čtení až po mazání je tak rychlý, že zobrazovací folie mohou být vkládány a vyjímány plynule bez zbytečného čekání mezi snímky.

Express automaticky vymaže zobrazovací folie po načtení snímku. Zobrazovací folie jsou ihned připraveny k opětovnému použití

vice informací o tomto modelu

express_zahlaviv

RVG Kodak 6100

Zobrazovací systém pro digitální snímkování a zpracování intraorálních snímků na bázi unikátní technologie firmy Trophy/Kodak. Systém vykazuje nejvyšší rozlišovací schopnost v oblasti průmyslově vyráběných sensorů. Skutečná rozlišovací schopnost přesahuje hodnotu 20lp/mm.Velmi snadná obsluha, vysoce účinný a moderní software. Zobrazení snímku na monitoru PC do 2s od expozice sensoru. Aktivní plocha senzoru č.1 je 22x30mm. č.2 27x36mm. č.0 17x22mm (pro pediatrii s rozlišením 15lp/mm).

vice informací o tomto modelu

Kodak_6100_Intraoral_Sensor_Size_1_95259v

Gendex GXS 700

GXS700 je digitální senzor, založený na CCD technologii, zaručující vysokou obrazovou kvalitu a spolehlivost systému. Je vyrobený s cesium jodidovým scintilátorem, vytvořeným vertikálně na uhlíkové vrstvě. Proces vertikálního růstu vytváří sloupcovou mikrostrukturu, která přívádí světlo přímo k povrchu CCD, snižuje ztráty a poskytuje nepřekonatelnou kvalitu obrazu. Kromě toho byla snížena velikost pixelů na 19,5mm což poskytuje teoretické rozlišení až 26 pč/mm.

 

Výrobek si můžete zakoupit na našem e-shopu.

vice informací o tomto modelu

Instrukce pro uživatele

 

 

gendex-senzor-700v