KaVo PHYSIO® Evo F

Jsme potěšeni, že vás můžeme informovat o uvedení nové ordinační židličkyKaVo PHYSIO® Evo F s nožním ovládáním. Tato ordinační židličkanahrazuje stávající model KaVo PHYSIO® 5007 F a portfolio operačních židlí se tak stává kompletním.

Společnost KaVo dlouhodobě usiluje o vytváření produktů, které se vyznačují maximální úrovní ergonomického designu a poskytují maximální pohodlí. Proto i u této židličky byl při vývoji kladen důraz na to, aby umožňovala tělu zaujmout přirozenou pozici, při které nejsou tolik namáhána záda.

Židlička KaVo PHYSIO® Evo F je zároveň mimořádně hygienická. Křížové kontaminaci je předcházeno díky tomu, že nastavení výšky je prováděno prostřednictvím nožního ovládání.

Ordinační židlička není výjimečná pouze díky elegantnímu provedení a dobré ceně, ale také díky svému modernímu designu, za který byla oceněna v soutěži GOOD DESIGN AWARD pořádanou institucí Chicago Athenaeum, Museum of Architecture and Design. Perfektní sladění designu a funkčnosti

Porovnání produktů PHYSIO® 5007 F PHYSIO® Evo F
Nejnižší výška sedáku 469 mm 475 mm
Nejvyšší výška sedáku 640 mm 660 mm
Rozsah nastavení výšky sedáku 171 mm 185 mm
Rozsah nastavení sklonu sedáku 15°
Rozsah nastavení sklonu opěradla Synchronní pohyb 30°
Průměr základny židle 560 mm 535 mm
Nožní ovládání ano ano
Max. hmotnost 135 kg 150 kg

Cena od 26.114,- Kč S DPH

Pro další informace kontaktujte naši zákaznickou podporu: 604 272 094 pan Roman Smrček

KaVo PHYSIO Evo F_seitlich

Ordinační židle CLINE F DENTAL

Otočná židle, výškově stavitelná, ergonomicky tvarovaný sedák a opěrák čalouněn zdravotní koženkou v několika odstínech. Opěra otočná o 360°, výškově stavitelná. Kovová chromovaná konstrukce.

kovonax zidle f dental

Dentální židle DENTAL CH

Lékařská židle DENTAL CH, otočná, výškově stavitelná, opěrák, kovový leštěný kříž, podpěrný kruh pro nohy, kolečka, záruka 24 měsíců.

kovonax zidle dental-ch