OPTICOR® FLOW

Světlem tuhnoucí mikrohybridní kompozitum s nízkou viskozitou

Osvědčený kompozitní materiál s vyváženou elasticitou a pevností. Díky fluorescenci blízké přirozenému zubu vyniká výbornou estetikou.

2012289_R12_SKL_OpticorFlowSET_l

SPOFADENTAL SUPER-COR

Univerzální světlem tuhnoucí mikrohybridní kompozitní materiál

Super-Cor je oblíbený pro svoji snadnou manipulaci, optimální viskozitu a vynikající mechanické vlastnosti. S tímto snadno použitelným materiálem můžete zhotovit všechny esteticky náročné práce. Pomocí Super-Cor zhotovíte skvělé dlouhotrvající výplně přirozeného vzhledu snadno a rychle. Super-Cor je dodáván v soupravě obsahující 5 kusů stříkaček v nejžádanějších odstínech, Opticor Flow, leptací gel Etching Gel a adhezivum Retensin Plus. Můžete si rovněž vybrat z 18 doplňkových odstínů, které Vám umožní zhotovit výplně přirozeného vzhledu.

 

Výrobek si můžete zakoupit na našem e-shopu.

SuperCor_Kit_l

SPOFADENTAL NanoWISE

Nanohybridní kompozit pro konzervační ošetření frontálních i distálních zubů

  • NanoWISE je nanohybridní kompozit pro konzervační ošetření frontálních i distálních zubů. Tento světlem tuhnoucí nanohybridní kompozit je tvořený unikátní směsí metakrylátů, pigmentů a plniv.
  • Kompozit NanoWISE je dodáván v tradičních stříkačkách v 13 Vita™ odstínech (A1; A2; A3; A3,5; A4; B1; B2; B3; C2; C3; C4; D2; D3) a v incizálním (CI) a světlém (OL), středním (OM) a tmavém (OD) opákním odstínu. Všechny odstíny jsou rentgenokontrastní.

Výrobek si můžete zakoupit na našem e-shopu.

NanoWise_box_b